IX All-Ukrainian Massage Championship MAF2024

9-й Всеукраїнський Чемпіонат з Масажу MAF2024

9-й Всеукраїнський Чемпіонат з масажу MAF2024, на якому майстри зі всієї України і не тільки представляють свій виступ згідно власній програмі. Участь у Чемпіонаті дає майстру можливість вирости як професіонал, показати себе на всю Україну, підняти цінник на свою роботу в майбутньому, показати себе та отримати цінні подарунки від спонсорів чемпіонату. 

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Організатор

Партнер

Спонсор

Спонсор

Спонсор

Спонсор

Що дає участь в чемпіонаті з масажу MAF

1. Cтатус

Чемпіонат з масажу All-Ukrainian Massage Championship за 4 роки показав свій рівень світу і є одним з найкращих в Україні та Європі. За статистикою, учасники чемпіонату після участі підвищують вартість своїх послуг на 30%, переможці чемпіонату – на 50%.

2. Призи від спонсорів

Учасники та призери чемпіонату MAF отримують цінні подарунки від організатора та спонсорів чемпіонату. Сертифікати на навчання, косметика, масажні інструменти та багато іншого. 

3. Нові горизонти

Участь в чемпіонаті змінює світ майстра. Відкриває нові горизонти в професійній діяльності масажиста, дає впевненість в собі, можливість побачити свої помилки та зрозуміти сильні сторони, підняти цінник, та знайти шанувальників вашої майстерності.

Деталі участі в чемпіонаті

 • Категорії

  Ви можете обрати серед наступних категорій:
  1. Тіло, 2. Обличчя, 3. Східні техніки

 • Якщо я хочу залишитись на весь фестиваль після чемпіонату

  В такому випадку потрібно придбати квиток учасника фестивалю.

 • Чи входить квиток учасника чемпіонату в квиток учасника фестивлю?

  Ні. Квиток учасника чемпіонату - представлення власної програми на чемпіонаті та змагання за звання чемпіона. Квиток фестивалю на цей день дає право ЛИШЕ на перегляд чемпіонату в якості ГЛЯДАЧА.

 • Регламент виступу

  Регламент кожного виступу 30 хвилин. Кожний потік складається з 10 учасників, які одночасно представляють свою програму. На підготовку Вашого робочого місця ви будете мати 15 хвилин (перерва між потоками).

 • Заповнення заявки на участь

  При оформленні заявки на участь, вам необхідно буде заповнити наступну інформацію: особисті дані, опис себе як майстра, назва програми, опис програми.

 • Для чого описувати свою програму?

  Інформація, яку ви подасте в формі буде відображатись на великому екрані під час вашого виступу, також цей опис буде зачитувати ведуча голосом, на опис звертають увагу судді та глядачі при оцінюванні.

 • Де проходить чемпіонат?

  Чемпіонат буде проходити на головнй локації фестивалю в перший день. вул. Софіівська, 2, Велика Омеляна, Рівненська область, Україна, 35360 (24 вересня о 14:00)

Придбати квиток

Процес отримання квитка: виберіть тип квитка який вам підходить, натисніть «придбати», заповніть дані. Після опрацювання заявки, протягом 24 годин з вами звʼяжеться менеджер Massage Art Fest (Telegram) та вишле реквізити на оплату квитка. Після успішної оплати, ви отримаєте на подану вами електронну пошту квиток, за яким зможете потрапити на чемпіонат.

Важливо: оплатити квиток потрібно протягом 24 годин після отримання реквізитів, інакше заявка буде анульована. Відправка реєстраційної форми не дає бронь на участь.

Інструкція як правильно заповнювати програму (обовʼязково до ознайомлення)

Квиток учасника Pro

1 виступ

В квиток не входить: халат, тапочки, проживання, харчування, трансфер

3500 грн

Залишилось місць: 30

Квиток учасника Базовий

1 виступ

В квиток не входить: халат, тапочки, проживання, харчування, трансфер

2000 грн

Залишилось місць: 30

Квиток глядача

В разі якщо у вас немає фестивального квитка на цей день

В квиток не входить: проживання, харчування, трансфер

500 грн

Залишилось місць: 50

Приклади відео з Квитка PRO

Як заповнювати програму

Цю інформацію потрібно заповнити при реєстрації в якості учасника чемпіонату. Важливо, що поданий опис майстра і техніки буде представлено на екрані та зачитано під час вашого виступу. Обовʼязково перед відправленням інформації про вас зверніть увагу та перечитайте свій матеріал на наявність типографічних помилок, адже текст буде поданий в оригінальній подачі.

1. Імʼя та Призвіще

Вказуйте імʼя та призвіще українською мовою, так воно буде вказано на сертифікаті учасника чемпіонату. 

2. Номер телефону

Вказуйте номер телефону підвязаний до Telegram. На нього вам напише менеджер для висилання реквізитів на оплату квитка.

3. Email (електронна пошта)

Вказуйте існуючу пошту, та впевніться що на ній є вільна памʼять для отримання листів. На цю пошту після успішної оплати квитка прийде квиток учасника чемпіонату. 

4. Місто

Вкажіть в якому місті ви зараз проживаєте. 

5. Опис себе, як майстра

Вкажіть інформацію про себе, досвід, сертифікації, освіта. Так вас побачать глядачі та судді чемпіонату. Інформація буде зачитуватись та буде виведена на великий екран. 

Приклад:

Досвідчений майстер масажу з 10-річним стажем роботи в сфері фізичної терапії та реабілітації. Сертифікований спеціаліст з масажу від національної асоціації фізіотерапевтів. Член Міжнародної асоціації масажистів.

6. Досвід в практиці масажиста

Вкажіть скільки років ви практикуєте. 

7. Портретно фото

Фото гарної якості та з хорошим освітленням. Воно буде відображатись на великому екрані під час вашого виступу. (не в кустах, не селфі)

8. Назва програми

Назва – це те, як би ця послуга називалась би для клієнта. Назва програми мусить відповідати заявленій майстром програмі. (Це один з критеріїв оцінювання).

9. Опис програми

Що це за масаж, які техніки входять, яка мета масажу. Опис програми мусить бути коротким і зрозумілим. Основуючись на описі судді та глядачі можуть правильно оцінити мету та сенс програми. Ця інформація буде зачитана ведучою та виведена на великий екран під час вашого виступу. 

Приклад одного з учасників:

В даному масажі використовуються глибокотканинні техніки, стрейчинг, суглобні техніки і релакс. Для глибокого пропрацювання всього тіла та повного перезавантаження нервової системи, що в цілому дає відчуття переродження.

Приклад заповненої програми

Імʼя та Призвіще: Наталія Лемешко
Місто: Харків
Назва програми: “Французький масаж обличчя (фітнес формуючий масаж обличчя)”
Досвід: 3 роки

Про себе: Косметолог- массажист, займаюсь приватною практикою з 2009 року. Маю медичну та спеціальну освіту. Крім того, постійно підвищую свою кваліфікацію на майстер-класах та семінарах.
Одного дня переді мною стало питання знайти і вивчити якісну техніку масажу обличчя, яка давала б результат з першого сеансу, а при проходженні курсу, можна було б отримати стійкий, закріплений ефект- виправлення вікових змін, наскільки це можливо для конкретної людини. І так сьогодні, я кваліфікований спеціаліст з техніки французького масажу обличчя, який ще називають фітнес-формуючий масаж обличчя.

Опис програми: Цей масаж сприяє активному зміцненню лицьових м’язів, розгладжує зморшки, піднімає куточки губ, здійснює корекцію зони вилиць та формування більш чіткого та підтягнутого овалу обличчя. Всі мої студенти, які навчилися даної техніки – завжди з роботою та вдячністю від клієнтів!

Локація чемпіонату та проживання

Чемпіонат відбудеться на території готельно-ресторанного комплексу Sofia Aqua Club. Протягом періоду фестивалю всі учасники будуть проживати на одній території, де і будуть проходити всі активності фестивалю.

Важливо: забронювати номер на території фестивалю можна лише при наявності квитка. Бронювання виконується лише через менеджера Massage Art Fest.

Адреса

Рівне, Україна

Повна адреса: вул. Софіівська, 2, Велика Омеляна, Рівненська область, Україна, 35360. 

Про готель

Sofia Aqua Club

Великий готельно-ресторанний комплекс з двома ресторанами української та європейської кухонь. Басейни, сауни, чани, дерева. Все, разом з локаціями навчань – на одній території. 

Бронювання номеру

Як забронювати

Бронювання номеру на Massage Art Fest відбувається безпосередньо через нашого менеджера. Забронювати житло можна при наявності квитка учасника чемпіонату.

Ви можете взяти як місце в номері, та і цілий номер. Ціни та варіанти ви зможете узгодити з менеджером в Телеграмі.

Судді чемпіонату

Професійна четвірка суддів чемпіонату XI All-Ukranian Massage Championship MAF2024. 

Організатор чемпіонату: Курси професійного росту для масажистів, реабілітологів та фізіотерапевтів Course Plus (www.course-plus.com)

Олександр Ніколайчук

Олександр Ніколайчук

Головний суддя
Засновник та викладач Course Plus - курси професійного росту, Власник торгової марки IASTM інструментів AkiroBlade, засновник фестивалю Massage Art Fest. Власник бренду косметики Akiro. Кваліфікований спеціаліст.
Денис Демідов

Денис Демідов

Суддя
Викладач міжнародного рівня Денис Демідов. Засновник Denis Demidov Beauty Academy, визнаний лідером у сфері навчання масажу та професійних косметичних послуг.

Володимир Веснін

Володимир Веснін

Суддя
Співзасновник The Vesnina Group - Центр Здоров'я, Краси та Успіху. Доктор ортопед – травматолог, кандидат медичних наук, асистент кафедри травматології та ортопедії ХНМУ; Остеопат, краніосакральний терапевт, спеціаліст з біодинаміки та тілесно – емоційного звільнення;
Павло Ямковий

Павло Ямковий

Суддя
Член Асоціації нейрореабілітації України. Співвласник та директор навчального центру «Rehabilitation school». Ведучий, практикуючий спеціаліст по роботі з опорно-руховою системою.