Massage Art Fest

Про чемпіонат

В рамках фестивалю з масажу Massage Art Fest, пройде 7й Всеукраїнський Чемпіонат з масажу. Щорічно майстри з усієї України і не тільки змагаються за звання Чемпіону україни з масажу. Це подія, яка розділяє життя майстра на до і після, адже сама лише участь дає потужний поштовх до розвитку та нового вектора майстерності.

Де та коли

VII Всеукраїнський Чемпіонат з масажу пройде 26 вересня 2023 року в рамках фестивалю Masage Art Fest за адресою вул. Дубенська, 4а, Рівненська область, Україна.

Що дає участь

Участь в чемпіонаті з масажу є багаторічною практикою підвищення рівня майстра у всьому світі. Призери чемпіонату отримують цінні подарунки від спонсорів чемпіонату. Але це ще не все, навіть просто участь в чемпіонаті: відкриває нові горизонти в роботі масажиста, дає впевненість в собі, можливість попрацювати над собою, неоціненний досвід, дає можливіть підняти свій цінник послу, адже тепер ви – учасник Чемпіонату з масажу та багато іншого. 

Категорії номінацій авторських програм

Чемпіонат буде проходити в 4-х номінаціях:

1. Обличчя
2. Тіло
3. Східні техніки 
4. PROFI

Категорія profi

Ця номінація є для майстрів масажу, які вважають себе Profi. Для цієї категорії умови вибору програму відрізняються від всіх інших. Лише дана категорія буде змагатися по методу жеребкування, де перед виступом наосліп обирає техніку і виступає з нею на чемпіонаті.


Перелік технік для категорії PROFI:
1. Оздоровчо-гігієнічний масаж
2. Спортивний масаж
3. Корекційний антицелюлітний масаж
4. Лімфодренажний масаж
5. Авторська техніка

Умови участі

Вартість участі у VII Всеукраїнському Чемпіонаті з масажу – 1500 грн. 

Як зареєструватись

Для реєстрації на чемпіонат  потрібно заповнити форму учасника чмпіонату та оплатити квиток. (Посилання на оплату буде вислана після заповнення форми). Заповнюйте форму учасника лише коли будете оплачувати квиток, інакше ваша заявка не буде розглянута.

Що потрібно від учасника

При заповненні форми реєстрації вам потрібно бути додати наступну інформацію:

1. Імʼя та призвіще
2. Категорія, в якій ви будете змагатись
3. Назва програми виступу
4. Короткий опис Вас як майстра
5. Опис вашої програми (це важливо для того, щоб жюрі зрозуміли Ваш виступ саме так, як ви його хочете представити, та могли оцінити його)
6. Фото майстра гарної якості (це фото буде зображене на екрані під час Вашого виступу)
7. Номер телефону для звʼязку
8. Email адреса, на яку після оплати та опрацювання заявки Ви отримаєте квиток учасника чемпіонату
9. Місто

Приклад презентації майстра

Імʼя та Призвіще: Наталія Лемешко
Місто: Харків
Назва програми: “Французький масаж обличчя (фітнес формуючий масаж обличчя)”

Про себе: Косметолог- массажист, займаюсь приватною практикою з 2009 року. Маю медичну та спеціальну освіту. Крім того, постійно підвищую свою кваліфікацію на майстер-класах та семінарах.
Одного дня переді мною стало питання знайти і вивчити якісну техніку масажу обличчя, яка давала б результат з першого сеансу, а при проходженні курсу, можна було б отримати стійкий, закріплений ефект- виправлення вікових змін, наскільки це можливо для конкретної людини. І так сьогодні, я кваліфікований спеціаліст з техніки французького масажу обличчя, який ще називають фітнес-формуючий масаж обличчя.

Опис програми: Цей масаж сприяє активному зміцненню лицьових м’язів, розгладжує зморшки, піднімає куточки губ, здійснює корекцію зони вилиць та формування більш чіткого та підтягнутого овалу обличчя. Всі мої студенти, які навчилися даної техніки – завжди з роботою та вдячністю від клієнтів!

Критерії оцінювання

Учасники будть оцінюваться за наступними критеріями оцінювання:

1. Зовнішній вигляд, дотримання санітарно-гігієнічних норм;
2. Ергономіка майстра, ергономіка моделі;
3. Техніка і виконання прийомів згідно заявленій програмі;
4.Органічність і цілісність програми масажу;
5. Комерційна привабливість програми;

Як проходить чемпіонат

Регламент кожного виступу 30 звилин. Кожний потік складається з 10 учасників, які одночасно представляють свою програму. На підготовку Вашого робочого місця ви будете мати 15 хвилин (перерва між потоками). Масажний стіл, столик та одноразова простинь надається від організації, інші елементи декору, масла та інш. кожний учасник готує собі окремо. 

Як пройшли минулі фестивалі

Play Video
Play Video