Massage Art Fest

Детальна інформація про подію
IX Massage Art Fest 2024 для учасників

Ми щасливі бачити тебе в нашому просторі, який ми створювали з любов`ю та душою. Нам важливо, щоб кожний учасник відчував себе комфортно, саме тому ми просимо дотримуватись загальних правил з поваги один до одного.

1. Дата та час події

Фестиваль пройде 24-29 вересня (радимо заїзд 23 ввечері, та виїзд 29го ввечері). Всі учасники фестивалю повинні пройти реєстрацію учасника по приїзду. Реєстрація пройде в залі А (головна локація де проходить чемпіонат та відкриття фестивалю).

Реєстрація учасника : 24 вересня 10:00-12:00

Відкриття фестивалю : 24 вересня 12:00-14:00

Чемпіонат з масажу : 24 вересня 14:00-19:30

Нагородження призерів : 24 вересня 20:00-21:00

After Party : 24 вересня 21:00-23:00

2. Локація та проживання

Фестиваль пройде в великому готельному комплексі Sofia Aqua Club. Якщо ви бажаєте забронювати проживання на підселення до когось, або цілий номер, забронювати проживання можна через нашого координатора з поселення. Всі ціни деталі та опції можна дізнатись через менеджера. 

Адреса:  вул. Софіівська, 2, Велика Омеляна, Рівненська область

Менеджер з поселення: +38 050 270 70 76 Ірина (Написати)

Прокласти маршрут в Google Maps (Прокласти)

3. Пересування по локації

Всі активності фестивалю будуть проходити на одній території, проте різних локаціях. На цій же території будуть корпуси для проживання. Саме тому, ми радимо бронювати житло завчасно, для того щоб ефективно використовувати час та бути близько. На реєстрації, та по всіи локаціям з майстер-класами ви знайдете карту території де будуть позначені та підписані точки.

4. Доступ до локацій

Учасник фестивалю отримує доступ до всіх локацій фестивалю, які входять в день, який вказаний в квитку учасника. Виключення: 1. Майстер-клас “Королівське СПА” (500 грн – і тільки для учасників фестивалю)

5. Програма фестивалю

Актуальна інформація з розкладом майстер-класів та ранкових/вечірніх практик є у вільному доступі в шапці профілю Instagram @massageartfest. Також на сайті www.massageartfest.com

6. Реєстрація на майстер-класи

Після презентації спікерів (24 вересня о 12:00) буде віддкрита онлайн реєстрація на майстер-класи. Ви отримаєте QR код за яким зможете перейти в форму, де потрібно буде обрати всі майстер-класи, які ви плануєте відвідати. Для чого це потрібно: це потрібно для того, щоб організатори фестивалю могли підготувати локацію згідно з кількістю зареєстрованих людей. Реєстрація відбувається на ваше імʼя. Для того, щоб всім було комфортно і підходила локація важливо знати, яка кількість буде присутня. 

7. Ранковий басейн

Для учасників, які будуть проживати в готелі SOFIA (наголошуємо) фестиваль надає доступ до критого басейну, зона Aqua. 

Критий басейн – 8:00 – 9:30

8. Розклад дня на фестивалі

Ви самі формуєте розклад свого дня на фестивалі, але ця схема дасть вам розуміння, які можливості ви маєте. Ви вільні обирати де бути і що робити. 

24 вересня

10:00 – 12:00 Реєстрація учасників з квитками
12:00 – 14:00 Відкриття фестивалю. Презентація спікерів
12:00 – 14:00 Відкриття фестивалю. Презентація спікерів
14:00 – 20:00 Чемпіонат з масажу
20:00 – 23:00 After Party

25-27 вересня

7:30 – 8:30 Ранкові практики
9:30 – 19:30 Практичні майстер-класи
21:00 – 22:00 Вечірні практики

28 вересня

7:30 – 8:30 Ранкові практики
9:30 – 14:00 Практичні майстер-класи
15:00 – 18:00 Business & Massage Conference
19:00 – 23:00 Церемонія закриття

29 вересня

12:00 – 16:00 Чан під відкритим небом

Massage Art Fest в подарунок учасникам пропонує провести час разом на локації з басейном та чаном. Приходити можна всім бажаючим учасникам фестивалю. 

9. II Business & Massage Conference

28 вересня відбудеться друга велика конференція присвячена Бізнесу в масажі. Де провідні майстри в масажному бізнесі будуть у вигляді живої розмови відповідати на всі поставлені питання в рамках тему конференції. “Як стати ТОП майстром”, “Як відкрити бізнес”, секрети та фішки. 

Конференція – 28 вересня о 15:00

Конференція доступна для всіх у кого є квиток фестивалю на цей день. 

10. Відео-зйомка

На фестивалі дозволена зйомка для особистого використання. Зйомка повних майстер-класів з наступним поширенням в загально доступний безкоштовний/платний простір сурово заборонена. Засвідчення такої зйомки несе за собою бан на наступні події фестивалю. Професійна зйомка дозволена лише операторам MAF. Оператори на фестивалі відповідають за відео-матеріали в залежності від запиту організаторів. Вони не несуть відповідальність за роботу над вашими персональними фото, та не роблять фотосесії на замовлення.

11. Сертифікати

Учасники фестивалю отримують сертифікат, який підтверджує їх участь в MAF. Оскільки вся типографія готується завчасно, іменні сертифікати будуть при оплаті до 10.09. Всім іншим сертифікат буде підписаний від руки. Також, якщо ваш сертифікат загубиться, людський фактор, сертифікат також буде підписаний від руки. Дякуємо за розуміння. 

12. Важливі правила поведінки

Ми слідкуємо за тим, щоб в нас на фестивалі була дружня атмосфера, де всі можуть безпечно себе почувати. Якщо на поведінку учасника є скарги (агресивність, перешкоджання під час майстер-класів, хамовита поведінка до інших учасників, спікерів, або організаторів), ми залишаємо за собою право дискваліфікувати подальшу участь у подіях Massage Art Fest. Поважайте та підтримуйте один одного. 

1. Не виконуємо масаж за гроші. Будь-який масаж виконується по взаємному бажанню, а вдячність проявляється в будь-якому іншому еквіваленті, окрім фінансового (дякую, взаємий масаж, mafcoin, фрукти, кава і тд).

2. Не приходимо в стані алкогольного чи наркотичного сп`яніння. 

3. Ми з радістю пригощаємо вас кавою, чаєм та водою, але просимо вас прибирати за собою стаканчики, та залишки напоїв.

4. Не заважаємо проведенню майстер-класів. Дотримуємось тиші, не заважаємо викладачу та іншим учасникам. Поважаємо один одного.

5. Не проводимо власні лекції/консультації/ під час майстер-класу інших спікерів. Поважаємо викладачів.

13. MAF SHOP

Під час майстер-класів ви можете отримати сині монетки mafcoins від викладачів за активність. Їх ви можете витратити на товари в MAFSHOP, який буде знаходитись в залі А (головний зал з виставкою). Всі товари будуть доступні до перегляду 25 вересня. Кількість товарів обмежена. 

1. Активність на майстер-класах. (Спікер може обрати саме вас).

2. Послуга/допомога колезі. Наприклад,  масаж. 

3.  Участь в квестах від фестивалю.

14. Як доїхати на фестиваль

1. Sofia Aqua Club це сторона аеропорту і туди їде лише один автобус #47. Він їде з центру (сторона Кінопалацу Україна, театральна або зупинка ТРЦ Manhattan), прям під саму Софію .

2. До центру з залізничного вокзалу можна пройти пішки(ввести по gps назву, вказану вище, або під’їхати на 39 автобус (з вказівкою Ювілейний на передовому склі) і вийти на майдані в центрі (біля Кінопалацу або ж монументу Т.Г.Шевченку), тоді ж пересісти на #47 . 

3. Якщо хтось приїздить на автовокзал в Рівному їх лише 2 (один на вулиці Київська, а інший називається «Чайка») то теж можна з пересадками. Якщо ви вийшли на вулиці Київська, вам на будь який автобус, що їде в центр і пересісти на #47. Якщо ви на «Чайка» то вам сісти на #47 в сторону аеропорту і вийти біля Sofiya.

4. Останній і самий зручний варіант – зібратись компанією учасників на вокзалі та замовити таксі.

Адреса:  вул. Софіівська, 2, Велика Омеляна, Рівненська область

Прокласти маршрут в Google Maps (Прокласти)

15. Telegram чат для спілкування

Долучайтесь до нашого каналу учасників фестивалю, де ви зможете знайти когось для спільної дороги на фестиваль, задати питання учасникам чи організаторам. Обмеження: в цьому каналі обговорюється лише тема фестивалю, несанкціонована реклама суворо заборонена, спам, вітальні відкритки з вайберу – заборонено, неповага та хамовитість – видалення з чату. 

16. У вас все вийде!

Якщо ви перший раз їдете на фестиваль, скоріш за все, ви дуже хвилюєтесь ччи ви все знайдете, чи зрозумієте як реєструватись на майстер-класи та взагалі знайти локацію. І ви такі не одні, але ті хто вже був, скажуть вам “Нема що й хвилюватись! Все не так страшно”. На всіх етапах ми комунікуємо з нашими учасниками, виставляємо інформаційні пости в інстаграм і телеграм, відповідаємо на питання та даємо чіткі інструкції. По приізду на фестиваль ви дуже швидко знайдете себе в просторі і ще всіх будете розповідати як, що, і куди. Будьте відкритими до нового, а наш простір вже відкрив свої руки назустріч Вам! 

Всіх обіймаємо за відмітки з нами в інстаграмі. Ви найкращі!