Massage Art Fest

Детальна інформація про подію
IX Massage Art Fest 2024 для спікерів

Вітаємо спікер фестивалю MAF2023,
Ми щасливі бачити Вас в нашому просторі, який ми створювали з любов`ю та душою. Ми дбаємо про професіоналізм в роботі, та комфортні умови перебування на фестивалі як учасників, так і спікерів. Саме тому ми створили перелік загальних вимог, які дуже просимо дотримуватись.

1. Вчасна подача інформації

Кожний спікер мусить вчасно подавати інформацію про себе та свої майстер-класи. Оскільки для кожнох рекламної компанії існують часові рамки (план). Це потрібно для того, щоб усі спікери рівномірно та своєчасно були анонсовані і первний період плану.  Анонси майстер-класів в інстаграмі будуть виставлятись згідно з програмою фестивалю, тобто починаючи з 25 вересня один за одним. Якщо у вас більше 1го майстер-класу, кількість постів (1 чи декілька) буде залежати від рішення контент менеджера. 

Форму спікера потрібно подати в повному обсязі протягом 2 тижнів (14 днів) з моменту узгодження участі в фестивалі. При піздній подачі інформації майстер-клас спікера буде анульованим.

2. Презентація спікерів

Відкриття фестивалю та презентація спікерів відбудеться 24 вересня о 12:00. Буде підготовлена презентація з подальшим виведенням на екран. Цю інформацію буде зачитувати ведуча. Інформація буде взята з ФОРМИ, яку ви маєте заповнити на першому етапі. 

Презентація – 24 вересня – 12:00

3. Правки

Інформація (текст та фото) для постів та інших рекламних матеріалів буде взята з вашої ФОРМИ. Якщо ви бажаєте змінити вже подану вище інформацію, напишіть в групу спікерів “хочу оновити інформацію” і вам напише менеджер. Правки не приймаються за місяць до дати фестивалю, оскільки вже будуть підготовлені всі матеріали і змінити щось не буде можливості. 

4. Локація та проживання

Чемпіонат пройде на локації фестивалю Massage Art Fest в великому готельному комплексі Sofia Aqua Club. Якщо ви бажаєте забронювати проживання на підселення до когось, або цілий номер, забронювати проживання можна через нашого координатора з поселення. Всі ціни деталі та опції можна дізнатись через менеджера.

Адреса:  вул. Софіівська, 2, Велика Омеляна, Рівненська область

Менеджер з поселення: +38 050 270 70 76 Ірина (Написати)

Прокласти маршрут в Google Maps (Прокласти)

5. Реєстрація по приїзду

Всі спікери фестивалю мають пройти реєстрацію по приізду на чемпіонат та показати квиток спікера. 

Реєстрація – 24 вересня 10:00-12:00

7. MAF COINS

На фестивалі Massage Art Fest діє валюта MAF COINS. Кожен викладач в перший день отримає фіксовану кількість монет на кожний свій майсте-клас. Викладач мусить роздати всі монети, які отримає в рамках свого майстер-класу тим людям, які на його власний розсуд їх заслужили. Кому саме подарувати монети ви можете обирати самі: наприклад, найкраща активність, найкращі результати, старанність, заохочення, або будь який інший привід який ви самі будете важати за правильний. Ваші вподобання в цьому питанні не обговорюються, а критерії ваша особиста думка 🙂
1 майстер-клас = 5 монет

Отримати монети можна під час реєстрації

7. MAF COINS (суть)

Учасники фестивалю можуть різними способами отримати монети, які потім зможуть обміняти на товар/послугу/ знижку та інше в нашому MAF SHOP. Таким чином, весь фестиваль вони переглядають асортимент товарів/послуг, що є активним просуванням бренду. Якщо ви бажаєте виставити щось від себе, напишіть директору фестивалю Олександру Ніколайчуку.

8. Програма фестивалю, або коли ваш майстер-клас

Повну програму фестивалю виможете знайти за посиланням в шапці профілю інстаграм massageartfest, посилання “ПРОГРАМА”. Також на сайті є посилання на програму. Програма може бути змінена за часом, актуальна інформація буде видна за тим самим посиланням. Якщо ви хочете щось змінити – пишіть директору фестивалю – Олександру Ніколайчуку. 

9. Підготовка локації

Підготовка локації викладача це особиста відповідальність самого викладача. Просимо приходити не пізніше, ніж за 15 хвилин до майстер-класу та підготувати локацію за власним баченням. До цього переліку входить: розставлення стільців, кушеток, підготовка презентації на проектор (за потребою), підготовка роздаток та інше. Якщо вам потрібна допомога в будь-якому з цих питань, ви можете звернутись до будь-кого з команди MAF (волонтери, оператори, організатори) і вам залюбки допоможуть, проте звернення мусить бути завчасним, для надання оперативної та якісної допомоги.

10. Час проведення майстер-класу

Початок майстер-класу мусить бути чітко по графіку та закінчуватись рівно за розкладом, щоб не перешкоджати наступним викладачам. Важливо: після майстер-класу попіклуйтесь про те, щоб залишити локацію у стані задовільному для проведення наступного майстер-класу. Якщо потрібна допомога – зверністься до волонетрів MAF.

1 майстер-клас – тривалість 2 години

20% – теорія, 80% – практика (наголошуємо)

11. Консультація/масаж/тренінг, що не входить в розклад:

Якщо ви бажаєте провести консультацію/масаж/тренінг чи будь-яку іншу активність, яка не входить в загальний розклад та виконується виключно за вашим бажанням, просимо проводити це на вільній локації, або в будь-якому іншому просторі, який не перетинається з іншим майстер-класом колеги. Суворо заборонено проводити власну діяльність під час майстер-класу іншого викладача, оскільки це заважає в проведенні майстер-класу та буде сприйнята як неповага до колеги.

12. Додатковий майстер-клас

Якщо ви бажаєте провести додатковий майстер-клас/практикум/лекцію та отримати локацію під неї – зверність до Олександра (директора фестивалю), для узгодження місця та часу проведення згідно з наявністю вільного простору.

Несанкціоновані майстер-класи на фестивалі заборонені

13. Спонсорство

Якщо ви є спонсором фестивалю, ви можете поставити свій банер (або декілька банерів) на загальних локаціях,
які потрібно буде затвердити з директором фестивалю Олександром. Тривалість скільки може стояти банер необмежений та регулюється лише вашим бажанням. Роздатки та рекламні матеріали (додатково до тих що будуть в сумках учасників) ви також можете вільно роздавати на фестивалі, або залишити на корнерах з роздатками для загального доступу.
Важливо: якщо ви не спонсор, а просто спікер, роздатки ви можете видавати власноруч на своїх мк, адміністрація не несе відповідальності за роздачу та збереження матеріалів на загальних локаціях.

Банери спонсорів – необмежений час

Банери спікерів – лише на час майстер-класу

14. Співпросування

Від спікерів фестивалю ми очікуємо взаємодію в контексті спілного просування. Дуже цінуємо викладачів, які рекламують подію, підтримують інформаційно, роблять сторіси і пости. ЦЕ ВСЕ спільно з нашими усиллями дає змогу зібрати велику та вдячну аудиторію для проведення ваших майстер-класів.

15. Квитки для родичів та друзів

Квиток спікера є безкоштовним, проте якщо ви хочете взяти когось з собою, обовʼязковий квиток учасника фестивалю.

16. Взаємоповага

Ми дбаємо про клімат не тільки серед учасників, але й серед спікерського складу. Тому ми просимо поваги до колег. Якщо прийшли на МК до іншого викладача і з чимось не згодні – це можете сказати особисто тільки після закінчення МК. Також забороняється в негативному світлі обговорювати колег з учасниками фестивалю. Недопустима поведінка – дискваліфікація спікера з усіх наступних подій. Також просимо про повагу до організаторів фестивалю.

17. Додаткові платні майстер-класи

В квиток спікера не входить відвідування додаткових платних майстер-класів без оплати (таких, як “Королівське СПА”)

18. Вдячність

Ми дуже вдячні всім спікерам фестивалю. Ми цінуємо ваш професоналізм, етику, підготовку. Бажаємо Вам вдячних та розумних слухачів майстер-класів, які з нетерпінням будуть чекати повноцінного навчання.