VII All-Ukrainian Massage Championship MAF2024

8й Всеукраїнський Чемпіонат з Масажу MAF2024

Про чемпіонат

8й Всеукраїнський Чемпіонат з масажу MAF2024, на якому майстри зі всієї України і не тільки представляють свій виступ згідно власній програмі. Участь у Чемпіонаті дає майстру можливість вирости як професіонал, показати себе на всю Україну, підняти цінник на свою роботу в майбутньому, показати себе та отримати цінні подарунки від спонсорів чемпіонату. 

Номінації чемпіонату

Організатор

Course Plus – міжнародні курси професійного росту для масажистів, реабілітологів та фізіотерапевтів. www.course-plus.com

Де та коли

14 лютого
Рівне, Україна

Sofia Aqua Club
Телефон: +380 (50) 840 87 68
Сайт: www.sofiahotel.com.ua
Адреса: вул. Софіівська, 2, Велика Омеляна, Рівненська область, Украина, 35360
Play Video
Play Video
Play Video

Учасник чемпіонату "Пакет Pro"

3000  грн

Залишилось місць: 30

Учасник чемпіонату "Базовий"

2000  грн

Залишилось місць: 30

Квиток глядача чемпіонату

500  грн

Залишилось місць: 100

Організатор

Спонсори

Деталі чемпіонату

Що дає участь в чемпіонаті

Участь в чемпіонаті з масажу є багаторічною практикою підвищення рівня майстра у всьому світі. Призери чемпіонату отримують цінні подарунки від спонсорів чемпіонату. Але це ще не все, навіть просто участь в чемпіонаті: відкриває нові горизонти в роботі масажиста, дає впевненість в собі, можливість попрацювати над собою, неоціненний досвід, дає можливіть підняти свій цінник послу, адже тепер ви – учасник Чемпіонату з масажу та багато іншого. 

Що дає участь в чемпіонаті

Для реєстрації на чемпіонат  потрібно заповнити форму учасника чмпіонату та оплатити квиток. (Посилання на оплату буде вислана після заповнення форми). Заповнюйте форму учасника лише коли будете оплачувати квиток, інакше ваша заявка не буде розглянута.

Як проходить чемпіонат

Регламент кожного виступу 30 звилин. Кожний потік складається з 10 учасників, які одночасно представляють свою програму. На підготовку Вашого робочого місця ви будете мати 15 хвилин (перерва між потоками). Масажний стіл, столик та одноразова простинь надається від організації, інші елементи декору, масла та інш. кожний учасник готує собі окремо.

Номінації чемпіонату

Критерії оцінювання

Номінація Profi

Ця номінація є для майстрів масажу, які вважають себе Profi. Для цієї категорії умови вибору програму відрізняються від всіх інших. Лише дана категорія буде змагатися по методу жеребкування, де перед виступом наосліп обирає техніку і виступає з нею на чемпіонаті. Перелік технік для категорії PROFI:

Перелік технік для категорії PROFI:

Інформація від учасника для презентації

Цю інформацію потрібно заповнити при реєстрації в якості учасника чемпіонату. Важливо, що поданий опис майстра і техніки буде представлено на екрані та зачитано під час вашого виступу. Обовʼязково перед відправленням інформації про вас зверніть увагу та перечитайте свій матеріал на наявність типографічних помилок, адже текст буде поданий в оригінальній подачі.

Інформація

Назва та опис програми

Назва програми мусить відповідати заявленій майстром програмі. Опис програми мусить бути коротким і зрозумілим. Основуючись на описі судді та глядачі можуть правильно оцінити мету та сенс програми.

Приклад заповнення інформації

Імʼя та Призвіще: Наталія Лемешко
Місто: Харків
Назва програми: “Французький масаж обличчя (фітнес формуючий масаж обличчя)”

Про себе: Косметолог- массажист, займаюсь приватною практикою з 2009 року. Маю медичну та спеціальну освіту. Крім того, постійно підвищую свою кваліфікацію на майстер-класах та семінарах.
Одного дня переді мною стало питання знайти і вивчити якісну техніку масажу обличчя, яка давала б результат з першого сеансу, а при проходженні курсу, можна було б отримати стійкий, закріплений ефект- виправлення вікових змін, наскільки це можливо для конкретної людини. І так сьогодні, я кваліфікований спеціаліст з техніки французького масажу обличчя, який ще називають фітнес-формуючий масаж обличчя.

Опис програми: Цей масаж сприяє активному зміцненню лицьових м’язів, розгладжує зморшки, піднімає куточки губ, здійснює корекцію зони вилиць та формування більш чіткого та підтягнутого овалу обличчя. Всі мої студенти, які навчилися даної техніки – завжди з роботою та вдячністю від клієнтів!